Н.И. Қилыбайды тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 17 мамырдағы № 553 Жарлығы.
Нұрдəулет Игілікұлы Қилыбай Маңғыстау облысының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Килыбая Н. И.
Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2024 года № 553
Назначить Килыбая Нурдаулета Игиликовича акимом Мангистауской области.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев