Е.Қ. Мырзабосыновты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 635 Жарлығы.
Ербол Қуантайұлы Мырзабосынов Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О назначении Мырзабосынова Е. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2024 года № 635
Назначить Мырзабосынова Ербола Куантаевича Министром туризма и спорта Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев