С.М. Жұманғарин туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 21 желтоқсандағы № 738 Жарлығы.
Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Жумангарине С. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 21 декабря 2024 года № 738.
О Жумангарине С. М.
Назначить Жумангарина Серика Макашевича Заместителем Премьер-Министра – Министром национальной экономики Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев