Жұмысшы мамандықтарының жылын жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 744 Жарлығы.
Жұмысшы мамандықтарының беделін арттыру және техникалық және кәсіптік білім беру жүйесінің реформасын жүзеге асыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2025 жыл Жұмысшы мамандықтарының жылы деп жариялансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Жұмысшы мамандықтарының жылын өткізу бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об объявлении Года рабочих профессий
Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2024 года № 744.
В целях повышения престижа рабочих профессий и осуществления реформы системы технического и профессионального образования ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Объявить 2025 год Годом рабочих профессий.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по проведению Года рабочих профессий.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ