Д.А. Сатыбалды туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 760 Жарлығы.
Дархан Амангелдіұлы Сатыбалды Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О Сатыбалды Д. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2025 года № 760.
Назначить Сатыбалды Дархана Амангелдыулы первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ