Т.Б. Дүйсенова туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 14 ақпандағы № 785 Жарлығы.
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Дуйсеновой Т. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2025 года № 785.
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну помощником Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев