А.М. Сәтқалиев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 18 наурыздағы № 819 Жарлығы.
Алмасадам Майданұлы Сәтқалиев Қазақстан Республикасы Атом энергиясы жөніндегі агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О Саткалиеве А.М.
Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 2025 года № 819
Назначить Саткалиева Алмасадама Майдановича Председателем Агентства Республики Казахстан по атомной энергии, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев