Бельгия Корольдiгiнде Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1993 жылғы 15 сәуiр N 1182
Қазақстан Республикасы мен Бельгия Корольдiгi арасында
дипломатиялық қатынастар орнауына байланысты қаулы етемiн:
1. Брюссель қаласында Қазақстан Республикасының Бельгия
Корольдiгiнде Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Бельгия
Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат кестесiмен
шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об откpытии Посольства Республики Казахстан в Коpолевстве Бельгия
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 15 пpеля 1993 г. N 1182
В связи с установлением дипломатических отношений между Республикой Казахстан и Королевством Бельгия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в г. Брюсселе Посольство Республики Казахстан в Королевстве Бельгия.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства в Королевстве Бельгия.
Президент Республики Казахстан