Валюта операцияларынан алынатын жергiлiктi алымдардың күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1994 жылғы 27 қаңтар N 1527. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.07.18. N 2367 жарлығымен. ~U952367
"Қазақстан Республикасы Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес республикада валюталық нарықты қалыптастыру жөнiндегi қосымша шараларды жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Шетел валюталарын сатып алу-сату кезiндегi мәмiлелерден алынатын жергiлiктi алымдардың күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi "Қазақстан
Республикасындағы салық жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Заң жобасын жаңадан сайланған
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қарауына енгiзетiн
болсын.
3. Бұл Жарлықтың Заңмен бiрдей күшi бар және ол "Қазақстан
Республикасындағы салық жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының
1991 жылғы 24 желтоқсандағы Заңына тиiстi өзгертулер енгiзiлгенге
дейiн қолданылады.
4. Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы. 1994 жылғы 27 қаңтар
N 1527

Об отмене взимания местного сбоpа на валютные опеpации
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 27 янваpя 1994 г. N 1527. Утратил силу - Указом Президента РК от 18 июля 1995 г. N 2367.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" и в целях осуществления дополнительных мер по формированию валютного рынка в республике ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Отменить местный сбор со сделок при купле-продаже иностранной валюты.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан внести на рассмотрение
Верховного Совета Республики Казахстан нового созыва проект Закона
"О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О налоговой системе
в Республике Казахстан".
3. Настоящий Указ имеет силу Закона и действует до внесения
соответствующих изменений в Закон Республики Казахстан от
24 декабря 1991 г. "О налоговой системе в Республике Казахстан".
4. Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан