Банктердiң жарғылық қорларындағы мемлекеттiк қаражат үлесiн шектеудi жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 12 сәуiр 1994 ж. N 1649
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ негiзiнде және мемлекеттiң банктер акцияларына салған қаражатын басқаруды жақсарту мақсатында қаулы етемiн:
1. Банктердiң акцияларына салынған мемлекеттiк қаражатқа құрылтайшылардың бiреуiнiң банктiң жарғылық қорындағы отыз бес процент шегiнде болатын үлесiмен шектеу қолданылмасын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi "Қазақстан Республикасындағы банктер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының жаңадан сайланған Жоғарғы
Кеңесiнiң қарауына енгiзсiн.
3. Осы Жарлықтың Заң күшi бар және ол "Қазақстан
Республикасындағы банктер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы
қабылданғанша қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы, 1994 жылғы 12 сәуiр
N 1649

Об отмене огpаничения доли госудаpственных сpедств в уставных фондах банков
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 12 апpеля 1994 г. N 1649
На основании Закона Республики Казахстан "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" и в целях улучшения управления средствами, вложенными государством в акции банков, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Не применять ограничение доли одного из учредителей в пределах тридцати пяти процентов от уставного фонда банка к государственным средствам, вложенным в акции банков.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан внести на рассмотрение
вновь избранного Верховного Совета Республики Казахстан проект
Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики
Казахстан "О банках в Республике Казахстан".
3. Настоящий Указ имеет силу Закона и действует до принятия
Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики
Казахстан "О банках в Республике Казахстан".
Президент
Республики Казахстан