Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 13 маусым 1994 ж. N 1731. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Мемлекеттiк басқару органдарын ұстауға жұмсалатын шығыстарды қысқарту, олардан шаруашылық функцияларын ажырату, бiртұтас мемлекеттiк саясат жүргiзу және көлiк пен байланыстың барлық түрлерiнiң қызметiн реттеу мақсатында қаулы етемiн:
1. Таратылып отырған Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң және Қазақстан Республикасы Байланыс министрлiгiнiң негiзiнде Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi осы Жарлықтан туындайтын қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы. 1994 жылғы 13 маусым
N 1731

Об обpазовании Министеpства тpанспоpта и коммуникаций Республики Казахстан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 13 июня 1994 г. N 1731. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В целях сокращения расходов на содержание органов государственного управления, отделения от них хозяйственных функций, проведения единой государственной политики и регулирования деятельности всех видов транспорта и связи постановляю:
1. Образовать Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан на базе упраздняемых Министерства транспорта
Республики Казахстан и Министерства связи Республики Казахстан.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан осуществить
необходимые организационные меры, вытекающие из данного Указа.
Президент
Республики Казахстан