Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1994 жылғы 28 маусым N 1775. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн материалдық-техникалық ресурстармен қамтамасыз етудi жақсартуға және қорғаныс кешенiн дамытуға бағытталған Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк кеңесiнiң ұсынысын орындай отырып, қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының ұзақ мерзiмдi қорғаныс бағдарламаларын қалыптастыру мен орындау тұжырымдамасы және Қорғаныс өнеркәсiбiн дамытудың ұзақ мерзiмдi кезеңге арналған тұжырымдамасы бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
1994 жылғы 1 тамызға дейiн:
мемлекеттiк қорғаныс тапсырысын материалдық, қаржылық-кредиттiк және құқықтық қамтамасыз ету мәселесiн қарасын;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң, Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң, Республика ұланының әскери қызметшiлерiн, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi iшкi әскерлерiнiң және басқа арнаулы әскери құрамаларының қатардағы, басшы құрамдағы адамдарын, әскери қызметшiлерiн материалдық ресурстармен жабдықтау нормаларын бекiтсiн;
1994 жылғы 1 қыркүйекке дейiн:
Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн дамытудың ұзақ мерзiмдi кезеңге арналған бағдарламасын табыс етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Премьер-министрi өндiрiстi
үйлестiру және жыл бойына бекiтiлген мемлекеттiк қорғаныс тапсырысы шеңберiнде мемлекеттiк тапсырыс берушiлердi отандық, импорттық өндiрiстiң материалдық ресурстарының барлық түрлерiмен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанынан Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитет құру туралы ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О меpах по совеpшенствованию системы матеpиально-технического обеспечения Вооpуженных Сил Республики Казахстан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 28 июня 1994 г. N 1775. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
Выполняя рекомендации Совета безопасности Республики Казахстан, направленные на улучшение обеспечения Вооруженных Сил материально- техническими ресурсами и развитие оборонного комплекса Республики Казахстан, постановляю:
1. Утвердить Концепцию формирования и исполнения долгосрочных оборонных программ и Концепцию развития оборонной промышленности Республики Казахстан на долгосрочный период.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан:
до 1 августа 1994 г.:
- рассмотреть вопрос материального, финансово-кредитного и правового обеспечения государственного оборонного заказа;
- утвердить нормы снабжения материальными ресурсами военнослужащих Министерства обороны, Комитета национальной безопасности, Республиканской гвардии Республики Казахстан, лиц рядового, начальствующего состава, военнослужащих внутренних войск Министерства внутренних дел и других специальных воинских формирований Республики Казахстан;
- до 1 сентября 1994 г. представить программу развития оборонной промышленности Республики Казахстан на долгосрочный период.
3. Премьер-министру Республики Казахстан внести предложения по образованию Комитета по оборонной промышленности при Кабинете Министров Республики Казахстан в целях координации производства и обеспечения государственных заказчиков всеми видами материальных ресурсов отечественного, импортного производства в рамках утверждаемого на год государственного оборонного заказа.
Президент Республики Казахстан