Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң орнынан түсуi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 11 қазан 1994 ж. N 1891
1. Қазақстан Республикасы Конституциясының 85-бабына сәйкес берiлген Үкiметтiң орнынан түсуi туралы өтiнiшiне байланысты Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң орнынан түсуi қабылдансын.
2. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi" туралы Заңның 14-бабына сәйкес Үкiмет мүшелерi Министрлер Кабинетiнiң жаңа құрамы құрылғанға дейiн өз мiндеттерiн атқаруды жалғастыратын болсын.
3. Министрлер Кабинетiнiң осы кезеңдегi ағымдағы жұмысына басшылық ету Әкежан Мағжанұлы Қажыгелдинге жүктелсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған сәттен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отставке Кабинета Министров Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 октябpя 1994 г. N 1891
1. Принять отставку Кабинета Министров Республики Казахстан в связи с заявлением Правительства об отставке, поданным в соответствии со статьей 85 Конституции Республики Казахстан.
2. Членам Правительства в соответствии со статьей 14 Закона
"О Кабинете Министров Республики Казахстан" продолжать выполнение
своих обязанностей до образования нового состава Кабинета Министров.
3. Руководство текущей работой Кабинета Министров на этот
период возложить на Кажегельдина Акежана Магжановича.
4. Настоящий Указ вступает в силу с момента подписания.
Президент Республики Казахстан