Қазақстан Республикасының 1956 жылғы Халықаралық жүк тасымалдау шарты туралы Конвенцияға қосылуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 12 мамырдағы N 2271
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi
әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы
10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының
Z933600_
2-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы 1956 жылғы 19 мамырдағы
Халықаралық жүк тасымалдау шарты туралы Конвенцияға қосылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О присоединении Республики Казахстан к Конвенции о договоре международной перевозки грузов (КДПГ) 1956 года
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 2271.
В соответствии со статьей 2 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Республике Казахстан присоединиться к Конвенции о договоре международной перевозки грузов (КДПГ) от 19 мая 1956 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан