Қазақстан Республикасының 1970 жылғы Тез бұзылатын тамақ өнiмдерiн халықаралық тасымалдау және осы тасымалға пайдаланылатын арнаулы көлiк құралдары туралы Келiсiмге қосылуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 2273 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының  2-бабына  сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы 1970 жылғы 1 қыркүйектегi Тез, бұзылатын тамақ өнiмдерiн халықаралық тасымалдау және осы тасымалға пайдаланылатын арнаулы көлiк құралдары туралы Келiсiмге қосылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О присоединении Республики Казахстан к Соглашению о международных перевозках скоропортящихся пищевых продуктов и о специальных транспортных средствах, предназначенных для этих перевозок, (СПС) 1970 года
УКАЗ Президента Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 2273
В соответствии  со статьей 2 Закона Республики Казахстан от 10
декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики
Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий"
постановляю:
1. Республике Казахстан присоединиться к Соглашению о
международных перевозках скоропортящихся пищевых продуктов и о
специальных транспортных средствах, предназначенных для этих
перевозок, (СПС) от 1 сентября 1970 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан