Корей Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 12 мамырдағы N 2281
Қазақстан Республикасының Корей Республикасымен дипломатиялық
қатынастар орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Сеул қаласында Қазақстан Республикасының елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қазақстан
Республикасының Корей Республикасындағы Елшiлiгiнiң штат кестесi
мен шығыс сметасын анықтайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Корея
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 2281
В связи с установлением дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Корея постановляю:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в гор. Сеуле.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Республике Корея.
Президент Республики Казахстан