Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 2282 Заң күшi бар жарлығы (Үзінді)
II. Қазақ ССР Қылмыстық кодексiне тұрақты сомаларда көзделген айыппұлдарды қайта есептеудiң мынадай тәртiбi бекiтiлсiн:
егер айыппұлдың жоғарғы шегi:
екi жүз сомнан аспаса, ол он айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
үш жүз сомнан аспаса, ол он айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
төрт жүз сомнан аспаса, ол он үш айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
бес жүз сомнан аспаса, ол он төрт айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
сегiз жүз сомнан аспаса, ол он бес айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
бiр мың сомнан аспаса, ол он алты айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
екi мың сомнан аспаса, ол он жетi айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
үш мың сомнан аспаса, ол он сегiз айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
бес мың сомнан аспаса, ол жиырма бес айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
он мың сомнан аспаса ол отыз айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
он бес мың сомнан аспаса, ол қырық айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
жиырма мың сомнан аспаса, ол қырық бес айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн;
жиырма бес мың сомнан аспаса, ол елу айлық есептi көрсеткiштiң мөлшерiне тең деп есептелсiн.
ЕСКЕРТУ. II-бөлiмдегi сөздер ескертiлдi - Қазақстан Республикасының
1997.06.13. N 124 заңымен. Z970124_
III. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в некотоpые законодательные акты Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан имеющий силу Закона от 12 мая 1995 года N 2282 (Извлечение).
II. Утвердить следующий порядок перерасчета штрафов, предусмотренных
в Уголовном кодексе Казахской ССР и выраженных в твердых суммах:
если верхний предел штрафа не превышает:
двухсот рублей, считать его равным десяти месячным расчетным
показателям;
трехсот рублей, считать его равным двенадцати месячным расчетным
показателям;
четырехсот рублей, считать его равным тринадцати месячным
расчетным показателям;
пятисот рублей, считать его равным четырнадцати месячным
расчетным показателям;
восьмисот рублей, считать его равным пятнадцати месячным
расчетным показателям;
одной тысячи рублей, считать его равным шестнадцати месячным
расчетным показателям;
двух тысяч рублей, считать его равным семнадцати месячным
расчетным показателям;
трех тысяч рублей, считать его равным восемнадцати месячным
расчетным показателям;
пяти тысяч рублей, считать его равным двадцати пяти месячным
расчетным показателям;
десяти тысяч рублей, считать его равным тридцати месячным
расчетным показателям;
пятнадцати тысяч рублей, считать его равным сорока месячным
расчетным показателям;
двадцати тысяч рублей, считать его равным сорока пяти месячным
расчетным показателям;
двадцати пяти тысяч рублей, считать его равным пятидесяти
месячным расчетным показателям.
Сноска. В раздел II внесены изменения - Законом РК от 13 июня 1997 г.
N 124
Z970124_
.
III. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан