Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық Комитетiн құру туралы келiсiмдi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 25 мамырдағы N 2300
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 2-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. 1994 жылғы 21 қазанда Мәскеуде қол қойылған Әзiрбайжан
Республикасы, Армения Республикасы, Беларусь Республикасы,
Грузия Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы,
Молдава Республикасы, Ресей Федерациясы, Түркменстан, Украина
Мемлекеттерiнiң Басшылары жасасқан Экономикалық одақтың
Мемлекетаралық экономикалық Комитетiн құру туралы келiсiм
бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О ратификации Соглашения о создании Межгосударственного экономического Комитета Экономического союза
Указ Президента Республики Казахстан от 25 мая 1995 г. N 2300
В соответствии со статьей 2 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Ратифицировать Соглашение о создании Межгосударственного
экономического Комитета Экономического союза, заключенное Главами
Государств Азербайджанской Республики, Республики Армения,
Республики Беларусь, Республики Грузия, Республики Казахстан,
Кыргызской Республики, Республики Молдова, Российской Федерации,
Туркменистана, Украины, подписанное в Москве 21 октября 1994 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан