Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкi арасындағы құрылымдық өзгерiстердi қолдауға арналған заем туралы келiсiмдi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1995 жылғы 4 шiлдедегi N 2360
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 2-бабы негiзiнде қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Жаңарту және Даму Банкi арасындағы құрылымдық өзгерiстердi қолдауға арналған заем туралы Вашингтонда 1995 жылғы 12 маусымда қол қойылған келiсiм бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Международным банком реконструкции и развития о займе на поддержку структурных преобразований
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июля 1995 г. N 2360
На основании статьи 2 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Ратифицировать Соглашение между Республикой Казахстан и Международным банком реконструкции и развития о займе на поддержку структурных преобразований, подписанное в Вашингтоне 12 июня 1995 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан