Италиян Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 18 тамыздағы N 2409
Қазақстан Республикасының Италия Республикасымен дипломатиялық қатынастар орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Рим қаласында Қазақстан Республикасының Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қазақстан Республикасының Италия Республикасындағы Елшiлiгiнiң штат кестесi мен шығыс сметасын анықтайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Итальянской Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 1995 г. N 2409
В связи с установлением дипломатических отношений Республики
Казахстан с Итальянской Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в гор. Риме.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное
расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в
Итальянской Республике.
Президент
Республики Казахстан