Кейбiр облыстық соттардың және олардың төралқаларының құрамындағы өзгерiстер туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 28 тамыз N 2426
"Қазақстан Республикасының төменгi соттарын қалыптастырудың
тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы
17 наурыздағы N 2125
U952125_
Жарлығының 1 тармағына сәйкес
Қаулы етемін:
1. Аталған облыстық соттардың мүшелерiнiң мiндеттерi
мыналарға жүктелсiн:
Ақмола             - БАЙМҰРАТОВА Раушан Қаленқызына;
Ақтөбе             - ҮРГЕНIШБАЕВА Зинаида Арунқызына;
Жамбыл             - МЫРЗАҚҰЛОВ Мақұлбек Жапарбекұлына;
Батыс Қазақстан    - БОРАНБАЕВ Есенбай Нұрлыбайұлына;
Қарағанды          - НҰРМҰХАНОВА Роза Хайроллақызына;
Көкшетау           - АҚТАЙЛАҚОВ Кенже Әшiмұлына;
ИМАНҒАЛИЕВА Клара Малдыбайқызына,
ол Атырау облыстық сотының мүшесi
қызметiнен босатылсын;
Қостанай           - ТАТАЕВ Марат Есдәулетұлына;
Маңғыстау          - БАЙБОСЫНОВА Гүлшара Әбiшқызына;
Павлодар           - ДАРАБАЕВА Баян Ақбарқызына.
2. Көкшетау облыстық соты төралқасының мүшесi болып ШОРНИК
Людмила Владимировна бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об изменениях в состав некоторых областных судов и их президиумов
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 1995 г. N 2426
В соответствии с пунктом 1 Указа Президента Республики Казахстан
от 17 марта 1995 г. N 2125
U952125_
"О порядке формирования
нижестоящих судов Республики Казахстан" постановляю:
1. Возложить обязанности членов областных судов:
Акмолинского              - на Баймуратову Раушан Каленовну;
Актюбинского              - на Ургеншбаеву Зинаиду Аруновну;
Жамбылского               - на Мырзакулова Макулбека Жапарбековича;
Западно-Казахстанского    - на Боранбаева Есенбая Нурлыбаевича;
Карагандинского           - на Нурмуханову Розу Хайруллиновну;
Кокшетауского             - на Актайлакова Кенже Ашимовича;
Имангалиеву Клару Малдыбаевну,
освободив ее от должности члена
Атырауского областного суда;
Кустанайского             - на Татаева Марата Естаулетовича;
Мангистауского            - на Байбосынову Гульшару Абишевну;
Павлодарского             - на Дарабаеву Баян Акбаровну.
2. Утвердить членом президиума Кокшетауского областного суда
Шорник Людмилу Владимировну.
Президент
Республики Казахстан