Қазақстан Республикасы Ғылым және техника жөнiндегi жоғары консультативтiк кеңесi туралы Ережеге өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1995 жылғы 5 қазандағы N 2492
Қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасының Ғылым және техника жөнiндегi жоғары консультативтiк кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 6 желтоқсандағы N 1979 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ғылым және техника жөнiндегi жоғары консультативтiк кеңесi туралы Ереженiң (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 46, 194-құжат; ПҮАЖ, 1995 ж., N 13, 151-құжат) 2-тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Кеңес Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы кеңесшi-консультативтiк орган болып табылады және оны Төраға басқарады. Кеңес төрағасының екi орынбасары болады."
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Положение о Высшем консультативном совете по науке и технике Республики Казахстан
У К А З Президента Республики Казахстан от 5 октября 1995 г. N 2492
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Пункт 2 Положения о Высшем консультативном совете по науке и технике Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 6 декабря 1994 г. N 1979 "О Высшем консультативном совете по науке и технике Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст.494; САПП, 1995 г., N 13, ст.151), изложить в новой редакции:
"2. Совет является консультативно-совещательным органом при Президенте Республики Казахстан и возглавляется Председателем. Председатель Совета имеет двух заместителей".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан