Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 13 қарашадағы N 2630. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"1995 жылға арналған республикалық бюджет туралы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120  U952120_  Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi Заң күшi бар N 2371  U952371_  Жарлығына сәйкес қаулы етемiн:
1. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына ақшалай үлес төлеудi реттеу мен олардың әлеуметтiк қорғалуын күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 8 тамыздағы N 2400 қаулысына сәйкес берiлiп келген әскери қызметшiлердiң (мерзiмдi әскери қызметшiлерден басқаларының) және iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамындағы адамдарының лауазымдық жалақылары мен әскери атақтары және арнаулы әскери атақтары бойынша жалақыларына 1995 жылғы 1 қазаннан бастап 1,07 түзетiлген есеп айырысу коэффициентi қолданылсын.
2. Қызметте тұрған әскери қызметшiлердiң, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының осы Жарлыққа сәйкес өсiрiлген лауазымдық жалақылары мен әскери атақтары бойынша және арнаулы әскери атақтары бойынша жалақыларына қарай бұрын тағайындалған зейнетақылары 1995 жылғы 1 қазаннан бастап қайта есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усиления их социальной защиты
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 2630. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 20 июля 1995 г. N 2371  U952371_  "О внесение изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 15 марта 1995 г. N 2120  U952120_  "О республиканском бюджете на 1995 год" постановляю:
1. Применить с 1 октября 1995 года поправочный расчетный коэффициент 1,07 к должностным окладам и окладам по воинскому званию военнослужащих (кроме военнослужащих срочной службы) и специальным воинским званиям лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, действующим в соответствии с постановлением Президента Республики Казахстан от 8 августа 1995 г. N 2400 "Об упорядочении выплаты денежного довольствия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и усилении их социальной защиты".
2. Пересчитать с 1 октября 1995 года ранее назначенные пенсии, исходя из увеличенных в соответствии с настоящим Указом должностных окладов, окладов по воинским званиям военнослужащих и окладов по специальным воинским званиям лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел состоящих на службе.
Президент Республики Казахстан