"Қазақстан Республикасында халық денсаулығын сақтау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 29 қарашадағы N 2662 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге
уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы
Қазақстан Республикасының Заңының
Z933600_
1-бабына сәйкес қаулы
етемiн:
1. "Қазақстан Республикасында халық денсаулығын сақтау туралы"
1992 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 3,
47-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгертулер енгiзiлсiн:
34-бап мынадай мазмұндағы алтыншы бөлiкпен толықтырылсын:
"Азаматтарды мiндеттi медициналық сақтандыру мәселелерi
қолданылып жүрген заңдарға сәйкес реттеледi";
35, 36, 37-баптар алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық 1996 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесения дополнения и изменений в Закон Республики Казахстан "Об охране здоровья народа в Республике Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 1995 г. N 2662 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Внести в Закон Республики Казахстан от 10 января 1992 года Z921200_ "Об охране здоровья народа в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 3, ст. 47) следующие дополнения и изменения:
статью 34 дополнить частью шестой следующего содержания:
"Вопросы обязательного медицинского страхования граждан регулируются в соответствии с действующим законодательством";
статью 35, 36, 37 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 1996 года.
Президент Республики Казахстан