Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1152 Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 8 желтоқсан N 2673
Басқару құрылымдарын монополиясыздандыру, нарық қатынастарын
қалыптастыру және жекешелендiру процесiн жеделдету мақсатында
Қаулы етемiн:
1. "Ақсұңқар" мемлекеттiк акционерлiк холдинг компаниясы
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы
N 1152 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 8,
91-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 г. N 1152
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 1995 г. N 2673
В целях демонополизации управленческих структур, формирования рыночных отношений и ускорения процесса приватизации постановляю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 г. N 1152 "О государственной акционерной холдинговой компании "Аксункар" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 91).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан