Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 23 қаңтар N 2789
Қаулы етемiн:
1. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасына сiңiрген ерекше еңбегi үшiн дербес зейнетақы белгiлеу жөнiнде Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанынан құрылған Комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 31 қаңтардағы N 591 қаулысы;
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сiңiргенi үшiн зейнетақы белгiлеу жөнiндегi Комиссияның құрамын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 12 ақпандағы N 1108 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сiңiргенi үшiн зейнетақы белгiлеу жөнiндегi Комиссияның құрамындағы өзгерiстер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 маусымдағы N 1769 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сiңiргенi үшiн зейнетақы белгiлеу жөнiндегi Комиссияның құрамын iшiнара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 3 қазандағы N 1873
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 31 қаңтардағы
N 591 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1995 жылғы 22 мамырдағы N 2295 қаулысы;
II. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 1996 г. N 2789
Постановляю:
I. Признать утратившими силу:
постановление Президента Республики Казахстан от 31 января 1992 г. N 591 "О составе Комиссии по установлению пенсий за особые заслуги перед Республикой Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан";
постановление Президента Республики Казахстан от 12 февраля 1993 г. N 1108 "О частичном изменении состава Комиссии по установлению пенсий за особые заслуги перед Республикой Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан";
постановление Президента Республики Казахстан от 20 июня 1994 г. N 1769 "Об изменении в составе Комиссии по установлению пенсий за особые заслуги перед Республикой Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан";
постановление Президента Республики Казахстан от 3 октября 1994 г. N 1873 "О частичном изменении состава Комиссии по установлению пенсий за особые заслуги перед Республикой Казахстан при Кабинете Министров Республики Казахстан";
постановление Президента Республики Казахстан от 22 мая 1995 г.
N 2295 "О внесении изменений в постановление Президента Республики
Казахстан от 31 января 1992 г. N 591".
II. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан