Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 2791
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы конституциялық заң күшi бар N 2733 Z952733_ Жарлығының күшiне енгiзiлуiне байланысты қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай актiлерiнiң күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерiн жариялау және күшiне енгiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 10 маусымдағы N 1725 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 21, 207-құжат);
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң республика мемлекеттiк органдарымен өзара iс-қимылы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 12 қыркүйектегi N 1862 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 38, 411-құжат).
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 1996 г. N 2791
В связи со вступлением в силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, от 26 декабря 1995 года N 2733 "О Президенте Республики Казахстан" постановляю:
1. Признать утратившими силу следующие акты Президента
Республики Казахстан:
Указ Президента Республики Казахстан от 10 июня 1994 г. N 1725
"О порядке опубликования и вступления в силу актов Президента
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 21, ст.
207);
Указ Президента Республики Казахстан от 12 сентября 1994 г. N
1862 "О взаимодействии Президента Республики Казахстан с
государственными органами республики" (САПП Республики Казахстан,
1994 г., N 38, ст. 411).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан