Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң еңбекақы мәселелерi жөнiндегi кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2845 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес Қаулы Етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң мынадай актiлерiнiң күшi жойылған деп танылсын:
1) "Қазақ ССР-i мемлекеттiк өкiмет және басқару органдары басшыларының лауазымдық жалақылары туралы" Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң 1991 жылғы 28 маусымдағы N 712-ХII қаулысы;
2) "Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң аппараты мен комитеттерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесi Президиумының 1991 жылғы 30 тамыздағы қаулысы (Хаттама, 1991 ж., N 39, 5-құжат, 1991 ж., N 55, 12-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң комитеттерi төрағаларының, хатшылары мен мүшелерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi Президиумының 1991 жылғы 26 желтоқсандағы N 1081-ХII қаулысы (Хаттама, 1991 ж., N 55, 9-құжат);
4) "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi комитеттерi мен аппараты және Орталық сайлау комиссиясы қызметкерлерiн материалдық ынталандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi Президиумының 1992 жылғы 19 наурыздағы қаулысы.
II. Осы Жарлық 1996 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых актов Верховного Совета Республики Казахстан по вопросам заработной платы
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2845 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
I. Признать утратившими силу следующие акты Верховного Совета Республики Казахстан:
1) постановление Верховного Совета Казахской ССР от 28 июня 1991 года N 712-XII "О должностных окладах руководителей органов государственной власти и управления в Казахской ССР";
2) постановление Президиума Верховного Совета Казахской ССР от 30 августа 1991 г. "О должностных окладах работников аппарата и комитетов Верховного Совета Казахской ССР, Центризбиркома" (Протокол, 1991 г., N 39, ст. 5, 1991 г., N 55, ст. 12);
3) постановление Президиума Верховного Совета Республики Казахстан от 26 декабря 1991 года N 1081-XII "О должностных окладах председателей, секретарей и членов Комитетов Верховного Совета Республики Казахстан" (Протокол, 1991 г., N 55, ст. 9);
4) постановление Президиума Верховного Совета Республики Казахстан от 19 марта 1992 года "О дополнительных мерах по материальному стимулированию работников Комитетов и Аппарата Верховного Совета Республики Казахстан и Центризбиркома".
II. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 1996 года.
Президент
Республики Казахстан