Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 3 маусым N 3010
Тұрғын үйдi ұстау мен тұрғын үй-коммуналдық қызмет үшiн ақы төлеудiң жаңа принциптерiне көшу мақсатында қаулы етемiн:
"Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 U931344_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 35, 405-құжат) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
6-тармақтағы соңғы сөйлем алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Жаңа тұрғын үй саясатының мемлекеттiк бағдарламасы мен оны жүзеге асыру тетiктерiнде:
"Тұрғын үй саласын қаржыландыру" деген II бөлiмнiң 10-тарауында:
жетiншi абзац алынып тасталсын;
сегiзiншi абзацтағы "Соңғы мiндеттi шешу" сөздерi "Тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығын дотациясыз жұмыс iстеуге көшiру"
сөздерiмен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "мен жәрдем көрсету" сөздерi алынып тасталсын;
он бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Аталған өтемақылар отбасыларға тұрғын үйдi ұстау мен тұрғын
үй-коммуналдық қызмет үшiн төленетiн ақыны азайту ретiнде аударым
түрiнде берiледi. Өтемақылар берудiң тәртiбiн Үкiмет белгiлейдi";
он екiншi абзац алынып тасталсын;
10.1.2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10.1.2. Тұрғын үйдi ұстау мен тұрғын үй-коммуналдық қызмет
үшiн төленетiн ақыны көбейту кезең-кезеңiмен жүргiзiлсiн, бұл ретте
осы шығыстардың сомасы отбасының жиынтық табысының 30 процентiнен
аспауға тиiс";
10.1.4. және 10.2.2. тармақшалары алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 г. N 1344
Указ Президента Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 3010
В целях перехода на новые принципы оплаты содержания жилья и
жилищно-коммунальных услуг постановляю:
Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября
1993 г. N 1344
U931344_
"О новой жилищной политике" (САПП Республики
Казахстан, 1993 г., N 35, ст. 405) следующие изменения и дополнения:
в пункте 6 исключить последнее предложение;
в Государственной программе новой жилищной политики и
механизмах ее реализации, утвержденных вышеназванных Указом:
в главе 10 раздела II "Финансирование жилищной сферы":
абзац седьмой исключить;
в абзаце восьмом слова "Решение последней задачи" заменить
словами "Перевод жилищно-коммунального хозяйства на бездотационное
функционирование";
в абзаце десятом исключить слова "и пособий";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"Указанные компенсации предоставляются семьям в безналичной
форме как уменьшение платы за содержание жилья и
жилищно-коммунальные услуги. Порядок предоставления компенсаций
определяется Правительством";
абзац двенадцатый исключить;
подпункт 10.1.2. изложить в следующей редакции:
"10.1.2. Повышение платы за содержание жилья и
жилищно-коммунальные услуги проводить поэтапно, при этом сумма этих
расходов не должна превышать 30 процентов от совокупного дохода
семьи";
подпункты 10.1.4. и 10.2.2. исключить.
Президент
Республики Казахстан