"Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2894 Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 22 қараша N 3235
Қазақстан Республикасы Конституциясының K951000_ 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Конституциялық Заң күшi бар Жарлығының U952694_ 50-бабының 3-тармақшасына сәйкес қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесiн құру туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2894
U962894_
Жарлығының 1-тармағына мынадай өзгертулер мен толықтырулар
енгiзiлсiн:
1) мына сөздер алынып тасталсын:
"Малахов Михаил Федорович - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының төрағасы;
Нәрiкбаев Мақсұт Сұлтанұлы - Қазақстан Республикасының Бас
Прокуроры;
Нұрпейiсов Еркеш Қалиұлы - Қазақ Мемлекеттiк заң институтының
ректоры";
2) мына сөздермен толықтырылсын:
"Нәрiкбаев Мақсұт Сұлтанұлы - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының төрағасы;
Сапарғалиев Ғайрат - Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi
- Ғылым академиясы Мемлекет және құқық институтының директоры;
Шуткин Степан Иванович - Қазақстан Республикасының Бас
Прокуроры".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 2894 "Об образовании Высшего Судебного Совета Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 3235
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, K951000_ пунктом 3 статьи 50 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, U952694_ "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" постановляю:
1. В пункте 1 Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 2894 "Об образовании Высшего Судебного Совета Республики Казахстан" внести следующие изменения и дополнения:
1) исключить слова:
"Малахов Михаил Федорович - Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан;
Нарикбаев Максут Султанович - Генеральный Прокурор Республики
Казахстан;
Нурпеисов Еркеш Калиевич - ректор Казахского государственного
юридического института";
2) дополнить словами:
"Нарикбаев Максут Султанович - Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан;
Сапаргалиев Гайрат - директор Института государства и права
Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан;
Шуткин Степан Иванович - Генеральный Прокурор Республики
Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан