Семей облысының Новошульба аудандық сотын, Алматы қаласының Алатау және Мәскеу аудандық соттарын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 25 ақпандағы N 3362
Семей облысының Новошульба ауданының, Алматы қаласы Алатау және
Мәскеу аудандарының таратылуына байланысты қаулы етемiн:
1. Мыналар таратылсын:
1) Семей облысының Новошульба аудандық соты;
2) Алматы қаласының Алатау және Мәскеу аудандық соттары.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Новошульбинского районного суда Семипалатинской области, Алатауского и Московского районных судов г. Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 1997 г. N 3362
В связи с упразднением Новошульбинского района Семипалатинской области, Алатауского и Московского районов г. Алматы постановляю:
1. Упразднить:
1) Новошульбинский районный суд Семипалатинской области;
2) Алатауский и Московский районные суды г. Алматы.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан