Жамбыл облысының Шу қаласын аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу және оны Шу ауданының құрамына енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 28 ақпандағы N 3372
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының Z934200_ 9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
Жамбыл облысының Шу қаласы аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызылсын және ол Шу ауданының құрамына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отнесении города Шу Жамбылской области к категории городов районного значения и включении его в состав Шуского района
Указ Президент Республики Казахстан от 28 февраля 1997 г. N 3372
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан" постановляю:
Отнести город Шу Жамбылской области к категории городов
районного значения и включить его в состав Шуского района.
Президент
Республики Казахстан