Европалық Жаңғырту және Даму Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 28 ақпандағы N 3374. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
"Қазақстан Республикасының Европалық Жаңғырту және Даму Банкiне мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 25 мамырдағы N 1212 U931212_ Жарлығына сәйкес қаулы етемiн:
1. Александр Сергеевич Павлов Қазақстан Республикасынан Европалық Жаңғырту және Даму Банкi Басқарушысының орынбасары қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi төрағасының орынбасары Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов Қазақстан Республикасынан Европалық Жаңғырту және Даму Банкi Басқарушысының орынбасары болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 февраля 1997 г. N 3374. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 мая 1993 г. N 1212 U931212_ "О членстве Республики Казахстан в Европейском Банке Реконструкции и Развития" постановляю:
1. Освободить Павлова Александра Сергеевича от должности
заместителя Управляющего Европейским Банком Реконструкции и развития
от Республики Казахстан.
Назначить заместителя Председателя Национального Банка
Республики Казахстан Сайденова Анвара Галимуллаевича заместителем
Управляющего Европейским Банком Реконструкции и Развития от
Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан