Ақтөбе облысының Исатай ауданын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 25 наурыздағы N 3427
"Қазақстан Республикасының әкiмшілiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
Ақтөбе облысының Исатай ауданы таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Исатайского района Актюбинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 1997 г. N 3427
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
Упразднить Исатайский район Актюбинской области.
Президент
Республики Казахстан