Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3469
Алматы қаласы мен Алматы облысының өкiлдi және атқарушы органдарының ұсынысын ескерiп және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Алматы қаласының шекарасы өзгертiлiп оның шегiне Алматы облысының Талғар ауданы Алатау поселкесiнiң жерi осы поселке шекарасы шегiнде қосылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об изменении границы города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3469.
Учитывая предложения представительных и исполнительных органов города Алматы и Алматинской области и в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Изменить границу города Алматы, включив в его черту земли поселка Алатау Талгарского района Алматинской области в пределах границ этого поселка.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан