Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 1 қазандағы N 1356 Қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ережеге өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 30 сәуiр N 3477. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1997.08.13. N 3614 Жарлығымен. ~U973614
Қаулы етемiн:
"Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 1 қазандағы N 1356 K931356_ Қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық институты (ҚСЗИ) туралы ережеге мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "Институт қызметiн басқару және Институттың құрылымы" атты V бөлiмнiң бiрiншi және бесiншi абзацтарында "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң" сөздерi "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң" сөздерiмен алмастырылсын.
2. "Институт басшыларының құқықтары мен мiндеттерi" атты VI
бөлiмнiң бесiншi абзацында "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi
Төрағасы орынбасарының" сөздерi "Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшiлiгiнiң" сөздерiмен алмастырылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в Положение о Казахстанском институте стратегических исследований при Президента Республики Казахстан, утвержденное постановлением Президента Республики Казахстан от 1 октября 1993 года N 1356
Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 1997 г. N 3477. Утратил силу - Указом Президента РК от 13 августа 1997 г. N 3614 ~U973614.
Постановляю:
В Положение о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан (КИСИ), утвержденное постановлением Президента Республики Казахстан от 1 октября 1993 года N 1356 K931356_ "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", внести следующие изменения:
1. В абзацах первом и пятом раздела V "Управление деятельностью Института и структура Института" слова "Совета безопасности Республики Казахстан" заменить словами "Администрации Президента Республики Казахстан".
2. В абзаце пятом раздела VI "Права и обязанности руководителя Института" слова "с заместителем Председателя Совета безопасности Республики Казахстан" заменить словами "с Администрацией Президента Республики Казахстан".
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан