Павлодар облысының Ақсу және Екiбастұз аудандарын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 7 мамырдағы N 3490
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Павлодар облысының Ақсу және Екiбастұз аудандары таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықты iске асыру
жөнiнде қажеттi шаралар қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Аксуского и Экибастузского районов Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. N 3490
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г.
Z934200_
"Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Упразднить Аксуский и Экибастузский районы Павлодарской
области.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры
по реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан