Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 15 шiлдедегi N 3057 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 маусымдағы N 3568 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198  Жарлығымен .
Қаулы етемiн:
"Қазақстан Республикасында шетел азаматтарына және азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 15 шiлдедегi N 3057  U963057_  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 326-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың 1)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қазақстан Республикасында саяси баспана алған адамдарды жайластыру жөнiндегi шығыстарды қаржыландыру жергiлiктi бюджеттердiң көшi-қон шараларына көзделген қаражаты есебiнен жүзеге асырылсын."
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1996 г. N 3057
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 1997 г. N 3568. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198
Сноска. Указ Президента РК от 20 июня 1997 г. N 3568 утратил силу Указом Президента РК от 10 октября 2006 года N  198 .
Постановляю:
Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1996 г. N 3057  U963057_  "О порядке предоставления политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 326) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) осуществлять финансирование расходов по обустройству лиц, получивших политическое убежище в Республике Казахстан, за счет средств местных бюджетов, предусмотренных на переселенческие мероприятия".
Президент
Республики Казахстан