Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3613 Жарлығы
Қаулы етемiн:
1.Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Жеке тұрғын үй құрылысы мен тұрғын үй кооперациясын одан әрi дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1991 жылғы 19 наурыздағы N 286 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Советiнiң ведомостары, 1991 ж., N 12, 142-құжат);
"Жеке тұрғын үй құрылысы мен тұрғын үй кооперациясын дамытуды жеделдету үшiн Қазақстан Республикасының азаматтарына, кәсiпорындары мен ұйымдарына қосымша жеңiлдiктер беру және экономикалық ынталылығын туғызу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 10 сәуiрдегi N 715 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 14, 229-құжат; N 25, 389-құжат; N 34, 508-құжат);
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк тұрғын үй қорын жекешелендiрудi жеделдету және мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiру процесiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1288 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 20, 252-құжат; N 46, 548-құжат);
"Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 35, 405-құжат; 1994 ж., N 33, 361-құжат; 1995 ж., N 39, 499-құжат; 1996 ж., N 26, 213-құжат).
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 г. N 3613
Постановляю:
1. Признать утратившими силу:
Указ Президента Казахской ССР от 19 марта 1991 г. N 286 U910286_ "О дополнительных мерах по дальнейшему развитию индивидуального жилищного строительства и жилищной кооперации" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 12, ст. 142);
Указ Президента Республики Казахстан от 10 апреля 1992 г. N 715 U920715_ "О предоставлении дополнительных льгот и создании экономических стимулов гражданам, предприятиям и организациям Республики Казахстан для ускорения развития индивидуального жилищного строительства и жилищной кооперации" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 14, ст. 229; N 25, ст.389; N 34, ст.508);
постановление Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 г. N 1288 K931288_ "Об ускорении приватизации государственного жилищного фонда в Республике Казахстан и мерах по обеспечению процессов разгосударствления и приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1993
г., N 20, ст. 252; N 46, ст.548);
Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 г. N
1344
U931344_
"О новой жилищной политике" (САПП Республики Казахстан, 1993
г., N 35, ст.405; 1994 г., N 33, ст. 361; 1995 г., N 39, ст. 499;
1996 г., N 26, ст. 213).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан