Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3615
Қазақстан Республикасы Кеден-тариф кеңесiне жүктелген функциялардың орындалуына байланысты қаулы етемiн:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Кеден-тариф кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 27 желтоқсандағы N 1478 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 50, 595-құжат);
"Қазақстан Республикасының Кеден-тариф кеңесiнiң құрамы туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 12 қаңтардағы
N 2030 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 3,
33-құжат);
"Қазақстан Республикасының Кеден-тариф кеңесiнiң құрамына
өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1995 жылғы 27 сәуiрдегi N 2242 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 г. N 3615
В связи с выполнением возложенных на Таможенно-тарифный совет
Республики Казахстан функций постановляю:
Признать утратившими силу:
постановление Президента Республики Казахстан от 27 декабря
1993 г. N 1478
K931478_
"О создании Таможенно-тарифного совета
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 50,
ст. 595);
постановление Президента Республики Казахстан от 12 января
1995 г. N 2030 "О составе Таможенно-тарифного совета Республики
Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 33);
постановление Президента Республики Казахстан от 27 апреля
1995 г. N 2242 "О внесении изменений в состав Таможенно-тарифного
совета Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан