"Бұрын тағайындалған зейнетақылардың мөлшерiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 18 наурыздағы N 689 Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 10 қыркүйектегi N 3626
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 1997 жылғы 20 маусымда Қазақстан Республикасы Заңының қабылдауына байланысты қаулы етемiн:
1. "Бұрын тағайындалған зейнетақылардың мөлшерiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 18 наурыздағы N 689 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 7, 119-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын шығарылған актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 марта 1992 г. N 689 "О повышении размеров ранее назначенных пенсий"
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 10 сентября 1997 г. N 3626
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 20 июня
1997 г.
Z970136_
"О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"
постановляю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики
Казахстан от 18 марта 1992 г. N 689 "О повышении размеров ранее
назначенных пенсий" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 7,
ст. 119).
2. Правительству Республики Казахстан привести в соответствие с
настоящим Указом ранее изданные акты Правительства Республики
Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан