Қазақстан Республикасы Жоғары тәртiптiк кеңесiнiң дербес құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 29 қазан N 3722. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998.11.12. N 4143 жарлығымен. ~U984143
"Қазақстан Республикасының Жоғары тәртiптiк кеңесi туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 21 қазандағы N 3705
U973705_
Жарлығының 4-тармағына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Жоғары тәртiптiк кеңесiнiң мынадай
дербес құрамы бекiтiлсiн:
Әбдiкәрiмов Оралбай - Кеңес төрағасы
Кеңес мүшелерi:
Арғынбай Бекбосын          - Қазақстан Республикасы
Парламентi Мәжiлiсiнiң
депутаты
Добрышин                   - Қазақстан Республикасы
Федор Иванович               Парламентi Сенатының
депутаты
Қалмырзаев                 - Қазақстан Республикасы
Сарыбай Сұлтанұлы            Президентi Әкiмшiлiгiнiң
Басшысы
Козлов                     - "Казахстанская правда"
Александр Федорович          газетi бас редакторының
орынбасары
Қыдыр Еркiн                - "Егемен Қазақстан"
газетi бас редакторының
орынбасары
Мұқашев                    - Қазақстан Республикасы
Сиязбек Өнербекұлы           Кәсiптiк одақтар федерациясы
кеңесiнiң төрағасы
Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Әлiмұлы             Әдiлет министрi
Сағдиев                    - Қазақстан Республикасы
Мақтай Рамазанұлы            Ардагерлер ұйымдары
Орталық кеңесiнiң төрағасы
Хан                        - Қазақ Мемлекеттiк әдiлет
Гурий Борисович              университетi халықаралық
құқық кафедрасының меңгерушiсi,
Қазақстан халықтары
ассамблеясының мүшесi
Шуткин                     - Қазақстан Республикасының
Степан Иванович              Бас прокуроры
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О персональном составе Высшего дисциплинарного совета Республики Казахстан
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 29 октября 1997 г. N 3722. Утратил силу - Указом Президента РК от 12 ноября 1998 г. N 4143 ~U984143.
В соответствии с пунктом 4 Указа Президента Республики
Казахстан N 3705 от 21 октября 1997 года
U973705_
"О Высшем
дисциплинарном совете Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить следующий персональный состав Высшего
дисциплинарного совета Республики Казахстан:
Абдыкаримов Оралбай             - Председатель Совета
члены Совета:
Аргынбай Бекбосын               - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
Добрышин Федор Иванович         - депутат Сената Парламента
Республики Казахстан
Калмурзаев Сарыбай Султанович   - Руководитель Администрации
Президента Республики
Казахстан
Тараков Александр Юрьевич      - первый заместитель главного
редактора газеты "Казахстанская
правда"
Кыдыр Еркин                     - заместитель главного редактора
газеты "Егемен Казакстан"
Мукашев Сиязбек Онербекович     - председатель Совета Федерации
профессиональных союзов
Республики Казахстан
Мухамеджанов Бауржан Алимович   - Министр юстиции Республики
Казахстан
Сагдиев Махтай Рамазанович      - председатель Центрального
совета Организации ветеранов
Республики Казахстан
Хан Гурий Борисович             - заведующий кафедрой
международного права
Казахского государственного
юридического университета,
член Ассамблеи народов
Казахстана
Шуткин Степан Иванович          - Генеральный Прокурор
Республики Казахстан.
<*>
Сноска. Состав Совета изменен - Указом Президента РК от 28 сентября
1998 г. N 4083
U984083_
.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан