"Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 3237 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 14 қарашадағы N 3758. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20-тармақшасына сәйкес қаулы етемiн:
"Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 3237 U963237_ Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы ережеге мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
7-тармақ:
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң
төрағасы", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекараны күзету
жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы, Қазақстан Республикасының
төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы" сөздерi
алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры" сөздерiнен кейiн
"Қазақстан Республикасы "Барлау" қызметiнiң Директоры" сөздерiмен
толықтырылсын.
2. Мыналар Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң мүшелерi
болып тағайындалсын:
Балғымбаев - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Өтепұлы Премьер-Министрi
Баекенов - Қазақстан Республикасының
Болат Әбдiрахманұлы Президентi Күзет қызметiнiң
бастығы
Қалмырзаев - Қазақстан Республикасының
Сарыбай Сұлтанұлы Президентi Әкiмшiлiгiнiң
Басшысы
Мұсаев - Қазақстан Республикасы
Әлнұр Әлжапарұлы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң
төрағасы
Өтембаев - Қазақстан Республикасының
Ержан Әбiлқайырұлы Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Хитрин - Қазақстан Республикасының
Юрий Александрович Бас Прокуроры
. Ә.М.Қажыгелдин, Ө.Ә.Әбдiкәрiмов, Ж.М.Жұманбеков, Б.С.Зәкиев,
Н.М.Макиевский, С.Б.Тоқпақбаев, Ж.А.Тұяқбаев, С.И.Шуткин Қазақстан
Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң құрамынан шығарылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 3237 "О Совете Безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 1997 года N 3758. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
В соответствии с подпунктом 20 статьи 44 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Положение о Совете Безопасности Республики Казахстан, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 3237 U963237_ "О Совете Безопасности Республики Казахстан", следующие изменения и дополнение:
в пункте 7:
исключить слова "Председатель Государственного следственного
комитета Республики Казахстан", "Председатель Государственного комитета
Республики Казахстан по охране государственной границы, Председатель
Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям";
после слов "Генеральный Прокурор Республики Казахстан" дополнить
словами "Директор службы "Барлау" Республики Казахстан".
2. Назначить членами Совета Безопасности Республики Казахстан:
Балгимбаева Нурлана - Премьер-Министра
Утебовича Республики Казахстан
Баекенова Булата - Начальника Службы охраны
Абдрахмановича Президента Республики Казахстан
Калмурзаева Сарыбая - Руководителя Администрации
Султансвича Президента Республики Казахстан
Мусаева Альнура - Председателя Комитета
Альжапаровича национальной безопасности
Республики Казахстан
Утембаева Ержана - Председателя Агентства по
Абулхаировича стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
Хитрина Юрия - Генерального Прокурора
Александровича Республики Казахстан.
. Вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан
Кажегельдина А.М., Абдыкаримова О. А., Джуманбекова Д.М.. Закиева Б.С.,
Макиевского Н.М., Токпакбаева С.Б., Туякбаева Ж.А., Шуткина С.И.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан