Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң жарғылық капиталы, резервтiк қоры және оның 1997 жылғы таза табысын пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 26 желтоқсандағы N 3810
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң заңмен белгiленген жарғылық капиталының мөлшерiн қалыптастыру мақсатында және "Қазақстан Республикасының банк қызметi мәселелерi жөнiндегi кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы 11 шiлдеде Z970154_ Қазақстан Республикасының Заңы қабылдануына байланысты қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң өндiрiстiк-әлеуметтiк дамуының 1997 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған қоры есебiнен мына төменгi мақсаттарға:
1) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң жарғылық капиталына - 5.229.243.162,42 теңге (бес миллиард екi жүз жиырма тоғыз миллион екi жүз қырық үш мың жүз алпыс екi теңге қырық екi тиын);
2) Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң резервтiк қорына - 2.013.339.650,81 теңге (екi миллиард он үш миллион үш жүз отыз тоғыз мың алты жүз елу теңге сексен бiр тиын) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң пайдасын 1997 жылы пайдалану туралы" 1997 жылғы 28 қаңтардағы N 3340 Жарлығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) Жарлықтың атауындағы "пайдасын" деген сөз "таза табысын" деген
сөздермен ауыстырылсын;
2) 1-тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасының ұсынысымен
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 1997 жылғы қызметiнiң
қорытындылары бойынша таза табысы республикалық бюджеттiң табысына
бөлiнсiн."
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об уставном капитале, резервном фонде Национального Банка Республики Казахстан и использовании его чистого дохода за 1997 год
Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1997 г. N 3810
В целях формирования установленного законодательством размера уставного капитала Национального Банка Республики Казахстан и в связи с принятием Закона Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. Z970154_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банковской деятельности" постановляю:
1. За счет расформированного фонда производственно-социального развития Национального Банка Республики Казахстан по состоянию на 1 января 1997 года направить:
1) в уставный капитал Национального Банка Республики Казахстан сумму 5.229.243.162,42 тенге (пять миллиардов двести двадцать девять миллионов двести сорок три тысячи сто шестьдесят два тенге сорок два тиына);
2) в резервный фонд Национального Банка Республики Казахстан сумму 2.013.339.650,81 тенге (два миллиарда тринадцать миллионов триста тридцать девять тысяч шестьсот пятьдесят тенге восемьдесят один тиын).
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 1997 года N 3340 "Об использовании прибыли Национального Банка Республики Казахстан в 1997 году" следующие изменения:
1) в названии Указа слово "прибыли" заменить словами "чистого
дохода";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. По предложению Правления Национального Банка Республики
Казахстан ожидаемый по итогам деятельности Национального Банка
Республики Казахстан в 1997 году чистый доход направить в доходы
республиканского бюджета".
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан