Республикалық ұлан Қолбасшысының басқармасын тарату және Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 2689 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1998 жылғы 25 ақпан N 3855
Республикалық ұланның ұйымдық-штат құрылымын оңтайландыру мақсатында қаулы етемін:
1. Республикалық ұлан Қолбасшысының басқармасы таратылсын.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақ күшін жойды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2004.08.28. N 1428   жарлығымен .
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде "Республикалық ұлан туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 2671 Заң күші бар Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісіне енгізетін болсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об упразднении Управления Командующего Республиканской гвардии и внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2689
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 1998 года N 3855
В целях оптимизации организационно-штатной структуры Республиканской гвардии постановляю:
1. Упразднить Управление Командующего Республиканской гвардии.
2. (Пункт утратил силу - Указом Президента РК от 28 августа 2004 года N 1428 ).
3. Правительству Республики Казахстан в месячный срок внести в Мажилис Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента РК, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 года N 2671 "О республиканской гвардии" в связи с упразднением Управления Командующего Республиканской гвардии как организационно-штатной единицы.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан