"Ақмола қаласын Қазақстан Республикасының астанасы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 3700 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 19 наурыз N 3872. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2000.07.28. N 421 жарлығымен. ~U000421
"Ақмола қаласын Қазақстан Республикасының астанасы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 3700 U973700_ Жарлығына сәйкес және бюджет жүйесiнiң теңгермелiлiгiн қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемiн:
1. "Ақмола арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 9 қазандағы N 3127 Жарлығымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 41, 383-құжат) бекiтiлген Ақмола арнайы экономикалық аймағы туралы ереженiң "Қаржы" деген IV тарауының 14-тармағы алтыншы абзацының күшi тоқтатыла тұрсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықтың 1-тармағы күшiнде болатын кезеңге Ақмола арнайы экономикалық аймағының бюджетiнен жасалатын аударымдардың мөлшерiн белгiлесiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. № 3700 "Об объявлении города Акмолы столицей Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 1998 г. № 3872. Утратил силу - Указом Президента РК от 28 июля 2000 г. N 421 ~U000421 (вводится в действие с 1 января 2001).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. № 3700 U973700_ "Об объявлении города Акмолы столицей Республики Казахстан" и в целях обеспечения сбалансированности бюджетной системы постановляю:
1. Приостановить действие абзаца шестого пункта 14 главы IV "Финансы" Положения об Акмолинской специальной экономической зоне, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 9 октября 1996 г. № 3127 U963127_ "О создании Акмолинской специальной экономической зоны" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 41, ст. 383) на период до 1 января 1999 года.
2. На период действия пункта 1 настоящего Указа Правительству Республики Казахстан установить размер отчислений из бюджета Акмолинской специальной экономической зоны.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан