Қазақстан Республикасының астанасы - Ақмола қаласын Қазақстан Республикасының астанасы - Астана қаласы деп қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 6 мамырдағы N 3941.
Жергiлiктi атқарушы және өкiлеттi органдардың өтiнiштерiн, Ақмола қаласы жұртшылығының талап-тiлектерiн ескере отырып және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясы шешiмiнiң негiзiнде қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының астанасы - Ақмола қаласы Қазақстан Республикасының астанасы - Астана қаласы деп қайта аталсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О переименовании города Акмолы - столицы Республики Казахстан в город Астана - столицу Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 1998 г. N 3941.
Учитывая ходатайства местных исполнительных и представительных органов, пожелания общественности г.Акмолы и на основании заключения Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Переименовать город Акмолу - столицу Республики Казахстан в город Астана - столицу Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан