Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Адам құқығы жөнiндегi комиссияның құрамындағы өзгерiстер туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 6 маусым N 3976. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы етемiн:
I. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3470  Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан  еспубликасы Президентiнiң жанындағы Адам құқығы жөнiндегi комиссияның құрамына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. Комиссия төрағасы болып:
Әбдiлдин                - Қазақстан Республикасы Парламентi
Жабайхан Мүбәракұлы       Сенатының Халықаралық iстер,
қорғаныс және қауiпсiздiк жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша)
Комиссия хатшысы болып:
Байқадамов              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Болат Кенжекешұлы         жанындағы Адам құқығы жөнiндегi
комиссия Хатшылығының меңгерушiсi
Комиссия мүшелерi болып:
Ақмұрзин                - "Азамат-Таймс" республикалық
Ерлан Бақтыбайұлы         ұлтаралық келiсiм газетiнiң бас
редакторы
Жарбосынова             - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Мәдина Бенешқызы          iстер министрлiгi I Департаментiнiң
директоры
Жалыбин                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Сергей Михайлович         вице-Министрi
Жүрсiмбаев              - Қазақстан Республикасы Бас
Сағындық Кемалұлы         прокуратурасы аппаратының басшысы
Имашев                  - Қазақстан Республикасының Шағын
Берiк Мәжитұлы            бизнестi қолдау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы, Қазақстан
Республикасы Президентiнiң шағын
бизнестi дамыту мәселелерi
жөнiндегi көмекшiсi
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек
Наталья Артемовна         және халықты әлеуметтiк қолдау
министрi
Мартынов                - Қазақстан Кәсiподақтар федерациясы
Леонид Николаевич         төрағасының орынбасары
Сейтжанова              - Ақмола облыстық Ақпарат және
Нұрикамал Сейтжанқызы     қоғамдық келiсiм басқармасының
бастығы
бекiтiлсiн.
2. Аталмыш Комиссия құрамынан Ю.П.Аравин, Ж.Д.Бұсырманов,
А.Н.Гаркавеу, А.Ф.Дедерер, М.Қ.Қозыбаев, Ә.М.Мәметов,
Е.Қ.Нұрпейiсов, М.Б.Тәтiмов, Г.А.Уманов, А.Ғ.Хасенов шығарылсын.
II. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об изменениях в составе Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 июня 1998 г. N 3976. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
I. В состав Комиссии по правам человека при Президенте
Республики Казахстан, утвержденный Указом Президента Республики
Казахстан от 22 апреля 1997 года N 3470   U973470_ , внести следующие изменения:
1. Утвердить:
Председателем Комиссии -
Абдильдина                      - Председатель Комитета по
Жабайхана Мубараковича            международным делам, обороне и
безопасности Сената Парламента
Республики Казахстан (по
согласованию)
Секретарем Комиссии -
Байкадамова                     - Заведующего Секретариатом
Болата Кенжекешевича              Комиссии по правам человека
при Президенте Республики
Казахстан
Членами Комиссии:
Акмурзина                     - Главного редактора республиканской
Ерлана Бактыбаевича             газеты межнационального согласия
"Азамат Таймс"
Джарбусынову                  - директора I Департамента
Мадину Бенешевну                Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Жалыбина                      - вице-Министра юстиции Республики
Сергея Михайловича              Казахстан
Журсимбаева                   - руководителя аппарата Генеральной
Сагиндыка Кемаловича            прокуратуры Республики Казахстан
Имашева                       - Председателя Агентства Республики
Берика Мажитовича               Казахстан по поддержке малого
бизнеса, помощника Президента
Республики Казахстан по вопросам
развития малого бизнеса
Коржову                       - Министра труда и социальной
Наталью Артемовну               защиты населения Республики
Казахстан
Мартынова                     - заместителя председателя Федерации
Леонида Николаевича             профсоюзов Казахстана
Сейтжанову                    - начальника Акмолинского областного
Нурикамал Сейтжановну           Управления информации и общественного
согласия
2. Вывести из состава данной Комиссии Аравина Ю.П., Бусурманова
Ж.Д., Гаркавца А.Н., Дедерер А.Ф., Козыбаева М.К., Мамбетова А.М.,
Нурпеисова Е.К., Татимова М.Б., Уманова Г.А., Хасенова А.Г.
II. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан