Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуiрдегі N 3436 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1998 жылғы 17 қыркүйек N 4072. Күшін жойды - Қазақстан Республикасы Президентінiң 2001.03.25. N 575 жарлығымен. ~U010575
Мемлекеттiк басқару органдарының қайта құрылуына байланысты және Қазақстан Республикасы Конституциясының K951000_ 44-бабының
9) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын органдары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 3436 U973436_ Жарлығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
3-тармақтың 2) тармақшасы "Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiк"
сөздерiнен кейiн "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi комитетi" сөздерiмен толықтырылсын;
8-қосымшаға Ескертпелердiң 1-тармағы "мемлекеттiк комитеттердiң"
сөздерiнен кейiн "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi комитетiнiң" сөздерiмен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436
Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 1998 года N 4072. Утратил силу - Указом Президента РК от 25 марта 2001 г. N 575 ~U010575.
В связи с реорганизацией органов государственного управления и в соответствии с подпунктом 9) статьи 44 K951000_ Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436 U973436_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет средств государственного бюджета" следующие дополнения:
подпункт 2) пункта 3 после слов "Агентства по стратегическому планированию" дополнить словами ", Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции";
пункт 1 Примечания к приложению 8 после слов "государственных
комитетов" дополнить словами ", Комитета Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий и защите конкуренции".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)