Қазақстанның үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалуы мен өткізуі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 15 ақпан N 36. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Әлемдік қауымдастықтың толыққанды мүшесі ретінде Қазақстан да кіретін алдағы жаңа мыңжылдыққа адамзаттың қадам басуына байланысты, сондай-ақ азаматтар мен қоғамдық бірлестіктердің өтініштерін ескере отырып, үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуды ұйымдастыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) 1999 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстанда үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалу мен өткізу жөнінде мемлекеттік комиссия құрсын. Мемлекеттік комиссияның құрамына ғылыми және шығармашылық зиялы қауымның, іскер топтардың, қоғамдық бірлестіктердің, діни және өзге де ұйымдардың өкілдеріне кіруді ұсынсын;
2) 1999 жылғы 25 ақпанға дейін халықаралық ұйымдардың негізгі іс-шараларымен үйлестірілген Қазақстанның үшінші мыңжылдықты салтанатты қарсы алуға дайындалуы мен өткізуі жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеп, бекітсін;
3) осы Жарлықтан туындайтын іс-шараларды қаржыландыруды заңдарда белгіленген тәртіппен жүргізсін;
4) Қазақстанның жаңа мыңжылдықты салтанатты қарсы алуы шеңберінде көзделген іс-шараларды дайындау мен жүзеге асырудың барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен және уақтылы жариялап отыруды қамтамасыз етсін;
5) осы Жарлықты жүзеге асыру жөнінде өзге де қажетті шаралар қолдансын.
2. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О подготовке и проведении торжественной встречи Казахстаном третьего тысячелетия
Указ Президента Республики Казахстан от 15 февраля 1999 года N 36. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В связи с предстоящим вступлением человечества в новое тысячелетие, в которое Казахстан входит полноправным членом мирового сообщества, а также, учитывая обращения граждан и общественных объединений, в целях организации торжественной встречи третьего тысячелетия постановляю:
1. Правительству Республики Казахстан:
1) в срок до 20 февраля 1999 года образовать Государственную комиссию по подготовке и проведению торжественной встречи третьего тысячелетия в Казахстане. Предложить войти в состав Государственной комиссии представителям научной и творческой интеллигенции, деловых кругов, общественных объединений, религиозных и иных организаций;
2) до 25 февраля 1999 года разработать и утвердить План мероприятий по подготовке и проведению торжественной встречи Казахстаном третьего тысячелетия, скоординированный с основными мероприятиями международных организаций;
3) финансирование мероприятий, вытекающих из настоящего Указа,
производить в порядке, установленном законодательством;
4) в средствах массовой информации обеспечить широкое и своевременное
освещение хода подготовки и реализации мероприятий, предусмотренных в рамках
торжественной встречи Казахстаном нового тысячелетия;
5) принять иные необходимые меры по реализации настоящего Указа.
2. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию
Президента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова
корректор:  И.Склярова)